Skid Row - I Remember You

14. září 2013 v 16:22 | Matty Crude |  Youtube
Tak jsem udělala další menší cover... ale obsahuje spoustu chyb.... překopíruji sem svůj komentář k videu.. :D
..cover je na milovanou kapelu a milovaným songem Skid Row - I Remember You :)

..tenhle song je jedním s Našich songů. Tím myslím jeden ze songů mého bývalého a mě..:) ..on byl moje epická nejdelší, nejpravější, nejkrásnější a nejbolestivější láska :) ..a vlastně pořád je, protože se dál scházíme... a je to nádherný. Vždycky ho budu milovat, jako jsem ho vždycky milovala :)

":D tak tenhle song jsem nahrávala na velice zajímavém místě s velice zajímavými podmínkami :D ..například kapodastr jsem musela vyrobit z tužky a tkaničky do bot a už jsem ho nemohla sundat, proto je song tak vysoko...kdybych ho sundala, už bych ho nenasadila.. :D ..a ano, kapodastr mi pomohl nasadit jeden kamarád, aby se náhodou nenasral...:D"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrew Andrew | 19. září 2013 v 23:02 | Reagovat

Krásně zpíváš i hraješ:)

2 Donaldciz Donaldciz | E-mail | 11. srpna 2017 v 0:17 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama