Čtvrt na osm večer...

14. září 2013 v 19:25 | Matty Crude |  Me
Čtvrt na osm večer a já si říkám "co teda dnes budu dělat.." ..poslouchám nejnovější album Asking Alexandria, který je podle mě nejlepší z celý jejich tvorby a pomalu si uklízím věci do školy... musela jsem si je dát trochu do pořádku... No, jelikož mám v pokoji bordel jako po výbuchu C-4, asi se dám do úklidu...:D ..a pak si dám asi pár sérií na břišáky a prcinu...časem snad přidám i ruce... Aachjo, jsem nějaká přešlá.. Dnes sedím celej den doma a tak jsem ani neměla šanci zažít něco zajímavýho... Ale můžu si za to sama. Tím myslím, že si sama můžu za to, že se o víkendech nenajde nikdo, kdo by mě ven vytáhl.. Když to někdo v minulosti udělal, já odmítala - měla jsem k tomu svý důvody, byla jsem zdeptaná z různejch věcí a srala na zábavu - a teď se mi to vrací... Samozřejmě to tak není vždy, ale procentuálně je to asi 95% na 5% no..
..Co mě dál trochu znervózňuje je chemie, kterou mám letos naposledy, ale ipřesto s ní pořád bojuju... Dívala jsem se na ni a nic se nezměnilo, pořád je to ta stejná španělská vesnice.. ne-li horší... Příkládám song Run Free od Asking Alexandria. Proč zrovna tenhle song? Chtěla bych se naučit řídit jeho textem... Divoce běžet kupředu, otevřít se světu, novým možnostem... Otevřít i svou mysl.... Tak třeba někdy.. :)


..Zítra bych měla nastoupit na novej intr...ale nechce se mi tam tak moc, že to nejspíš odložím až na pondělí a půjdu tam po škole... zítra si jen nachystám věci.... Jinak co budu mimo tuhle povinnost zítra dělat taky netuším.. Nejspíš strávím další den zavřená doma, zavřená v pokoji s mými oblíbenými interprety... Dnes jsem si chtěla zahrát na kejtru a zazpívat... ale od dovolené na konci prázdnin mě trápí bolest v krku a dnes se to dost odráželo na hlase, takže jsem se jen vytočila a radši toho nechala.. :D ..Chtěla jsem tedy poskládat něco svýho, ale jsem tak mimo, že mi to vůbec nemyslelo... připadám si jako napuštěnej tmavě šedej mrak. Otázka je, čím jsem napuštěná já.. řekla bych, že to bude směs různých negativních pocitů spojených s osamělostí.. No nic, musím jít udělat nádobí..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama