Září 2013

Něco mě brzdí

28. září 2013 v 23:23 | Matty |  Me
Onen svět přišel zpátky za mnou. Už další den. Hned ráno, co přišel domů a nenašel mě ležet v jeho posteli... chci zpátky, ale něco mě brzí..


...cítím se dost pod psa, mám chuť psát všechna slova, která mi zní v srdci.. ale nějak nemůžu...chci to jednou říct a potom za tím udělat tlustou čáru... ale co když až uslyším svůj hlas říkat tahle slova... se to jen zhorší? Co když se na ta slova, na ten hlas, začnou navazovat dalši a další myšlenky?

Napsal. musím odpovědět. a dobře vím co..bože, ochraňuj moji hříšnou duši, mý zlomený srdce

So normal..

26. září 2013 v 20:41 | Matty |  Me
Sedím ve světě obyčejných.


..přišla ta chvíle, kdy se opět nacházím ve světě obyčejných, nudných a pro mě flustrujících lidí, věcí, skutků, času...dobrovolně jsem opustila místo, pro které tak dlouho žiju, o kterém tak často přemýšlím, píšu, pro které pláču.. a od té chvíle téměř všechno odmítám... jsem pryč téměř dvě hodiny a půl a pořád čekám na chvíli, kdy mé plíce pozřou trochu kyslíku a má víčka se opravdu otevřou... cítím se tak mizerně... nemůžu na nic jinýho myslet, nic jinýho dělat... opustila jsem ono milované místo a už se nemůžu vrátit.. nemůžu napsat, nemůžu nic.. a tak pláču na svým hrobě a polykám svý hořký rudý slzy... a doufám, že mě uslyší

Cover - Memphis May Fire

23. září 2013 v 23:08 | Matty |  Youtube
Další můj cover... Tentokrát na Memphis May Fire s Kellinem z Sleeping With Sirens.... Song se jmenuje "Miles Away" a tak nějak vystihuje moji životní situaci, řekla bych :)


Sunday

15. září 2013 v 13:14 | Matty Crude |  Me
Zdravíím... Tak máme další den.. už odpoledne... a já opět přemýšlím, jak s ním naložím... Na intr nejedu, to vím jistě... to znamená, že mě čeká jen menší úklid v pokoji a chystání věcí...ale co potom?! ..Potom si zacvičím... a pak?! Pořád mě bolí v krku, takže zpívat si nebudu, možná jen zkusím něco poskládat na kejtru... Aachjo, jsem pořád taková přešlá, ale dnes mám ještě šanci to změnit... Poslouchám opět své oblíbené Asking Alexandria... před jejich novou deskou jsem je tolik nemilovala... teď si s chutí pustím i jejich starý věci :) ..zvláštní...


1:54

15. září 2013 v 2:03 | Matty Crude |  Me
1:54 a já stále hledám samu sebe...aachjo, už nevím kudy kam. Za dnešní den jsem neudělala nic, co by mělo větší smysl... a vím, že každý svého štěstí strůjce.. a když člověk chce, jde všechno.. ale mně nejspíš chybí i ten kousek, kterej by řval "UDĚLEJ TO!" ..jakobych v sobě nosila pomyslnou brzdu, která mi brání dělat to co chci, prožívat to co chci.. cítím se trochu nešťastně, ale pořád se miluji, i svůj život...jen je mi prostě smuto a jsem šíleně osamělá. Chybí mi člověk, se kterým bych mohla sdílet svý pocity, radosti a slzy...nebo jen prosté obyvklé chvíle v kuchyni...společné dlabání dobrot, popíjení piva, který mi moc neleze...bylo by to krásný, nádherný a úžasný...

...přikládám song od zpěváka kapely ASKING ALEXANDRIA... DANNYHO WORSNOPA...song napsal o své tehdy ex přítelkyni..nyní jsou znovu spolu...proč sem vkládám zrovna tento song? ..Moje životní láska zbožňuje jejich muziku a v Dannym vidí jakýsi svůj vzor... No.. a my spolu nejsme tak nějak kvůli jeho životnímu stylu... všechnu energii vkládá do hudby....ale myslím si, že mě pořád miluje, cítím to.. ale to je jedno... já jen že v Dannym a jeho přítelkyni Myce chci vidět nás dva. Nevím, zda s ním chci mít kdy ještě vztah.... To by asi bylo nad mé síly, ale kdo ví. Co vím je to, že byl je a nejspíš i bude moje největší láska, na kterou si vždy vzpomenu.

Čtvrt na osm večer...

14. září 2013 v 19:25 | Matty Crude |  Me
Čtvrt na osm večer a já si říkám "co teda dnes budu dělat.." ..poslouchám nejnovější album Asking Alexandria, který je podle mě nejlepší z celý jejich tvorby a pomalu si uklízím věci do školy... musela jsem si je dát trochu do pořádku... No, jelikož mám v pokoji bordel jako po výbuchu C-4, asi se dám do úklidu...:D ..a pak si dám asi pár sérií na břišáky a prcinu...časem snad přidám i ruce... Aachjo, jsem nějaká přešlá.. Dnes sedím celej den doma a tak jsem ani neměla šanci zažít něco zajímavýho... Ale můžu si za to sama. Tím myslím, že si sama můžu za to, že se o víkendech nenajde nikdo, kdo by mě ven vytáhl.. Když to někdo v minulosti udělal, já odmítala - měla jsem k tomu svý důvody, byla jsem zdeptaná z různejch věcí a srala na zábavu - a teď se mi to vrací... Samozřejmě to tak není vždy, ale procentuálně je to asi 95% na 5% no..
..Co mě dál trochu znervózňuje je chemie, kterou mám letos naposledy, ale ipřesto s ní pořád bojuju... Dívala jsem se na ni a nic se nezměnilo, pořád je to ta stejná španělská vesnice.. ne-li horší... Příkládám song Run Free od Asking Alexandria. Proč zrovna tenhle song? Chtěla bych se naučit řídit jeho textem... Divoce běžet kupředu, otevřít se světu, novým možnostem... Otevřít i svou mysl.... Tak třeba někdy.. :)


..Zítra bych měla nastoupit na novej intr...ale nechce se mi tam tak moc, že to nejspíš odložím až na pondělí a půjdu tam po škole... zítra si jen nachystám věci.... Jinak co budu mimo tuhle povinnost zítra dělat taky netuším.. Nejspíš strávím další den zavřená doma, zavřená v pokoji s mými oblíbenými interprety... Dnes jsem si chtěla zahrát na kejtru a zazpívat... ale od dovolené na konci prázdnin mě trápí bolest v krku a dnes se to dost odráželo na hlase, takže jsem se jen vytočila a radši toho nechala.. :D ..Chtěla jsem tedy poskládat něco svýho, ale jsem tak mimo, že mi to vůbec nemyslelo... připadám si jako napuštěnej tmavě šedej mrak. Otázka je, čím jsem napuštěná já.. řekla bych, že to bude směs různých negativních pocitů spojených s osamělostí.. No nic, musím jít udělat nádobí..

Skid Row - I Remember You

14. září 2013 v 16:22 | Matty Crude |  Youtube
Tak jsem udělala další menší cover... ale obsahuje spoustu chyb.... překopíruji sem svůj komentář k videu.. :D
..cover je na milovanou kapelu a milovaným songem Skid Row - I Remember You :)

..tenhle song je jedním s Našich songů. Tím myslím jeden ze songů mého bývalého a mě..:) ..on byl moje epická nejdelší, nejpravější, nejkrásnější a nejbolestivější láska :) ..a vlastně pořád je, protože se dál scházíme... a je to nádherný. Vždycky ho budu milovat, jako jsem ho vždycky milovala :)

":D tak tenhle song jsem nahrávala na velice zajímavém místě s velice zajímavými podmínkami :D ..například kapodastr jsem musela vyrobit z tužky a tkaničky do bot a už jsem ho nemohla sundat, proto je song tak vysoko...kdybych ho sundala, už bych ho nenasadila.. :D ..a ano, kapodastr mi pomohl nasadit jeden kamarád, aby se náhodou nenasral...:D"

never again..

13. září 2013 v 22:43 | Matty Crude |  Me
Den střídá noc a noc střídá den.. šeď střídá světlo, mlha halí nebe, mrak střídá slunce..má krev, má pýcha laská tvoje ruce...

..Cítím se špatně a cítm se šťastně. Směju se a pláču....tvý srdce v krvi smáču, pokud na něj dosáhnu, dýl už to nezvládnu.
..miluji svoji opuštěnost, opuštěnost miluje mě, já cítím se pak nevinně, tak trochu oddaně. miluji svou opuštěnost, miluji sebe, já už více nechci tebe....again. again. never again. never again........but i have to swear, that I love you again....and again...