I woke up

18. října 2012 v 2:05 | Matty Crude |  Me
Ahoj všichni... Víte, hodně jsem přemýšlela... O sobě a o tom, co to vlastně what the hell dělám.... Když jsem psala pro jistý blog... Natáčela jsem videoodpovědi. Ve videoodpovědích jsem odpovídala na všechny vaše dotazy. Dotazy se týkaly různých možných věcí.. Od barvy na vlasy, kterou používám po mý soukromí. Po mé koníčky, přátele... A já i přesto,že jsem nikdy neřekla nic tajnýho... Nic co bych neměla.... Už včera, když jsem nahrála své další jakési oznámení pro Vás.... říkala jsem si... co to Matty děláš?! ...Tohle nejsi ty.... A tak jsem oznámení asi po deseti minutách,co jsem ho měla na YT účtu dala do soukromých.... Stihlo ji vidět pět lidí z těch, co mě mají v odběru. Už když jsem ji nahrávala... styděla jsem se. A takhle by to být nemělo... Některá má videa mají sledovanost kolem stovky. Některá přesahují tisícovku... Video s nejvyšší sledovaností má aktuálně skoro 7 000 shlédnutí.... Je to má první videoodpověď. Jiná videa se sledovaností dost liší a ta, na kterých jsou zachyceny důležité okamžiky mého života... ta mají sledovanost nejnižší. Jejich čísla se průměrně pohybují kolem stovky.
...To je jen jakýsi důkaz toho, jak jsem sama sebe jaksi prodala... Víte... Jako každá věc na světě mají i videodpovědi dvě strany mince, jak říká můj milovaný přítel. Buď bych je mohla brát tak, že se lidi o mě zajímají.. proto se ptají.... chtějí znát můj názor na různé věci, chtějí se mnou inspirovat, chtějí poradit. Ale když otevřu oči, uvědomím si, že dotazy na mé vlasy, líčení, piercingy... mi píšou náctileté mladé dívky pod 17 lety. Holčiny, které se na to, jak si odbarvit vlasy ptají každého, kdo vypadá, že by o tom mohl něco vědět. Nejde o mě a můj názor. Když se zajímají o mé koníčky, chtějí to prostě jen porovnat samy se sebou, zajímá je, jestli má ta modrovlasá holka něčím zajímavej život. Nějakou žhavou historku... Kdyby se o mě lidi zajímali, videa na nichž hraju na kytaru by měla mnohem větší sledovanost. Videa, na nichž jsou zachycení mý přátelé ještě ze základní školy by sklízela oči mnohem více lidí, než prosté videoodpovědi, které umí natočit snad každej lempl...
..A tento blog... představuje mě jen tam, kde píšu o sobě.... Články o špatným make upu nebo vlasech.... tohle nejsem já.... Já se nikdy o módu ani o to, co je in... nebo o to, jak by se měla holka malovat, nezajímala... Články jsem dělala, protože Vás to zajímá... Každý se z toho snažil vytěžit něco pro sebe... A co jsem z toho měla já? Vysokou návštěvnost. Byly časy, kdy jsem tu měla 800 lidí týdně. A z toho jsem se já živila. Z jakési "popularity" smím-li to tak nazvat. Mezitím jsem však v záři Vaší přízně pomalu zašlapávala sama sebe.... ...A před pár dny jsem se probudila z onoho slepého snu.

..Tohle období, kdy jste navštěvovali můj blog a můj YT účet však nebyly jen špatné. Víte, měla jsem dost mizerné období. Doma to zrovna nejvíc neklapalo, lidi, které jsem několik let měla za nejlepší přátele jsem najednou nemohla kvůli nové škole vídat.... Byly tu i doby, kdy jsem měla pocit, že žádné přátele nemám. Byly tu doby, kdy jsem chodila za školu a doby, kdy jsem marně hledala sama sebe, přesto jsem se však neustále schovávala. Nechtěla jsem vidět, kdo jsem. ...Blog a YT účet mě rozptyloval, cítila jsem se respektována.... Uznávána.... Ale byl to jen další únik od problémů... a dokonce, jak už jsem už zmínila.... přede mnou samotnou.... Úplně jsem potlačila to, čeho si na sobě vážím nejvíce... Víte, skoro celý život si píšu deníky... Od svých devíti let, kdy jsem dostala svůj první diář od mamky. Tenkrát ho vyhazovala. Byl prázdný a mě bylo líto ho prostě hodit do koše...Udělala jsem z něj svůj první deník, který odstartoval silnou závislost na psaní, která se mě drží do dnešního dne. Každá vzpomínka je pro mě velice důležitá a cenná.... Celou dobu jsem si psala deníky se záměrem si nechat všechno pro sebe a přece pro někoho. Stačilo mi to... A teď... videoodpovědi?! ...Na co si to hraju..... Tohle prostě nejsem já.... Tohle jsem nebyla já.... Přemýšlela jsem, že celý tento blog zruším... A s ním i svůj Yt účet..... Ale neudělám to, protože je v tom další spousta vzpomínek... a jak jste možná pochopili, pro mě jsou vzpomínky neuvěřitelně důležité.... Moc nevěřím, že alespoň tři - čtyři lidi došli ve čtení až sem.... Moc by mě to však potěšilo z jednoho důvodu. Možná byste pochopili to co jsem pochopila já, když jsem se probudila.
..Matty Crude
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darkemperor darkemperor | 18. října 2012 v 6:18 | Reagovat

Hlavně..neodcházej..

2 Nelly Nelly | 18. října 2012 v 14:39 | Reagovat

Emm máš pravdu.. to si nebyla ty.. tohle jseš ty.... řeknu ti to na rovinu, asi 2 roky navštěvuju tvůj blog.. nejdřív to byl scenecore...byla jsi moje nejoblíbenější adminka..potom tenhle blog už od tý doby co jsem ho našla je to jakési sídlo kam chodím když potřebuji poradit,odreagovat se nebo prostě zajímalo mě to jak se máš.. možná ti to tak nepřijde ale články s tvými pocity jsou mnohem lepší než články s nějakými tutoriály,inspiracemi a tak... vlastně ty si ta inspirace a když se ten blog jmenuje Matty Crude, tak by tam mělo být  o Matty a né o nějakých šminkách a barvách na vlasy.... Naučila jsi mě mnoho věcí.. třeba že být sám sebou je to nejduležitější....za to ti děkuju ale bohužel z tohoto článku na mě kouká jaká si negativní energie a já s tim prostě nic neudělám...ale chci ti říct jen nevzdávej to. tenhle blog má něco do sebe a fakt by byla škoda ho jen tak zahodit... jen protože si člověk myslí že konečně otevřel oči,nemusí to být pravda...třeba ještě změníš názor... tak to je asi všechno...možná si tohle ani nepřečteš... možná to hodíš za hlavu  a řekneš si: Ježiš zas nějaká pinda mě tu píše kraviny.  A možná si to přečteš a něco si z toho vezmeš... třeba to že se nemá házet všechny do jednoho pytle...nebo... no to už by stačilo... Tak se tu měj...

3 Prcek :) Prcek :) | 18. října 2012 v 16:05 | Reagovat

[2]: Naprosto s tebou souhlasím..
Byla jsi moje oblíbená adminka na scenecore..a teď když máš svůj vlastní blog..chodím sem každý den..baví mě číst tvoje články a koukat na tvoje videa..popravdě..tvoje videa jsou úžasná a já na některý koukala několikrát :)
Vím..každý máme svoje problémy..a občas to není jednoduchý...Jsi hodně citlivá holka (tak to přijde aspoň mě)..a vím,že jsou pro tebe vzpomínky a zážitky velmi důležitý..Jo všimla jsem si toho..Jen pamatuj Máme tě rádi.. a už je jen na tobě co bude dál a jak se rozhodneš ;)

4 Matty Crude Matty Crude | E-mail | Web | 18. října 2012 v 18:27 | Reagovat

Nemám v plánu to s blogem vzdávat, možná to tak vyznělo, neboť jsem článek psala v dá se říct apatické až spíš negativní náladě. No, určitě sem nepřestanu přispívat svými myšlenkami a pocity :-) ..jde jen o to,že jsem tak přemýšlela o tom, kdo vlastně jsem. Na chvíli jsem se prostě ztratila a hrála jsem si na hvězdu, která natáčí "cool" videoodpovědi. A já už tímhle víckrát být nechci. Neříkám, že končím s točením podobných věcí. Jen už prostě nebudu natáčet věci, ve kterých neuvidím nějaký hlubší smysl jak pro mě, tak i pro Vás :-) ..jinak bych Vám chtěla moc poděkovat, já ani nějak nevěřila, že se tu najde někdo, kdo čte i tyto věci a dokonce je schopný na ně reagovat :-)

5 sunny^^ sunny^^ | 18. října 2012 v 20:04 | Reagovat

přečetla jsem to celé:)a hlavně neruš bolg.mám to tu moc ráda.je to můj oblíbený blog a ráda čtu ty tvoje slohovky^^

6 Laky Rachel Lakelyn Laky Rachel Lakelyn | Web | 21. října 2012 v 11:01 | Reagovat

Nebudu sem psát žádné slohovky. Mattynko ty nejlépe víš jaka jsi a víš že já sem tu s tebou :) Lepší holku sem snad nepoznala. Vždy mi dokážeš pomoct. Ale co mě mrzí nejvíc dokážeš lidem pomáhat ikdyž máš sama problémy..ale kolik lidí dokáže pomoct potom tobě?

7 Matty Crude Matty Crude | E-mail | Web | 21. října 2012 v 12:44 | Reagovat

[6]:Tý jo to je krásnýý..udělalo mi radost vědomí,že ti pomáhám a že jsi tu pro mě :) ..já vím,že tu se mnou jsi,ale je něco jinýho to takhle krásně číst.. Děkujuu

8 Laky Rachel Lakelyn Laky Rachel Lakelyn | Web | 22. října 2012 v 18:05 | Reagovat

Nemáš za co děkovat ;-)

9 K K | 3. listopadu 2012 v 10:48 | Reagovat

Matty, ja se musim pridat k ostatnim. Nikdy me tak nekdo nezaujal jako ty. Proste mi prijdes stasne mila hodna pekna  holka. Na tvuj blog chodim skoro furt .. Tvoje videa sem videla vic nez jednou. A ano, zajima me co si myslis , ale i co se deje noveho a jak se mas. Poste tvuj blog je nejlepsi :))

10 dark Angel dark Angel | Web | 7. listopadu 2012 v 15:48 | Reagovat

Ahoj Matty na tvůj blog sem zavětřila před 5 měsíci náhodou a teď sem tu vážně skoro každy den... si strašně přijemná, hodná, veselá, a roztomilá slečna :) líbí se mi tvé názory i članky a hlavně videa nejvíc se mi líbylo jak se tam tvuj taťka smál tomu smíchu se nedalo odolat a nakazil i mě :) si skvělá holka i když tě moc neznám...a nebýt tebe tak nepochopím svůj vlatní život.. :-)

11 Teres Teres | Web | 7. listopadu 2012 v 17:40 | Reagovat

ahoj Matty.
chtěla jsem ti jenom říct, že i když patřím do té skupiny 'náctileté mladé dívky pod 17 lety' tak to neznamená, že na tvůj blog chodím jen, abych porovnala tvůj život s mým nebo tak..
mám ráda tvoje články a čtu si je ráda. vždycky mě tak nějak odreagují. byla jsi moje nejoblíbenější adminka na scenecore a teď chodí na tenhle blog.
nevzdávej to, hodně štěstí:)

12 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 19. listopadu 2012 v 18:55 | Reagovat

Ahoj Matty, hm...přečetla jsem to celé a to patřím do skupiny náctileté pod 17 let :D Někdy sem na tenhle blog zajdu abych zjistila jak se máš jak vypadáš atd. :) Navíc tvé články mají hlavu a patu :) Tvé videoodpovědi jsem měla ráda. :) Doufám, že ještě nějaké podobné video uděláš :) Byla jsi na scene-core moje oblíbená adminka a tenhle blog mám ráda :) Nevzdávej to! :)

13 Matty Crude Matty Crude | E-mail | Web | 12. prosince 2012 v 8:57 | Reagovat

Víte, tohle se tak strašně krásně čte a já nevím, jak poděkovat za ten krásnej pocit, kterej teď mám..... Je to překrásný, děkuju!

14 EriccaEnrage EriccaEnrage | 12. prosince 2012 v 11:48 | Reagovat

Já to dočetla až do konce..nikdy jsem neviděla žádný videoodpovědi.. koukala jsem na videá  s kytarou, máš nádhernej hlas..je to procítěné a hezky hraješ :)
to je jasný..nikdo Ti neviděl do soukromý, když jsi měla ty modré vlasy lidi se ptali..
Já je měla dlouhé a růžové..byla jsem jak atrakce, každej chtěl vědět jak na to.. taky jsem točila tyhle odbarvovací videa. ale cítila jsem že lidi zajíma pozuze tohleto.. tedka když natáčím videa s mym roztomilym malým bráškou, nikdo nic.. je to smutný :) ale piš alespon tento blog.Mě tu budeš mít každej den ;-)  :-)

15 my own my own | 13. prosince 2012 v 17:47 | Reagovat

Jestli tě nebaví psát o vlasech a módě, tak to nedělej...To je pak k ničemu...A osobně, mě stejně nejvíc zajímají ty věci z života..né, že bych měla svůj život tak nudný, že bych se musela zabývat životem někoho jiného...ale třeba, ty blogy, na kterých si některé holčiny, někdy i anonymně píší o svých pocitech, nebo o tom, co zažili a co je třeba trápí, nebo co naopak jim dělá radost...tak já to beru tak, že nejsem třeba jediná, kdo má stejný trable...Takže Ti chci jen říct, aby jsi psala jen o tom, co tě baví...Blogů o módě a scene stylu se najde víc, jak u nás tak na zahraničních stránkách..třeba scenecore.com..I když, to už taky není to, co to bývalo, co jsi odešla ty a Apy, tak to podle mého názoru stojí za prd...a nebo mě to možná už přestalo bavit si číst to, jak se oblékat nebo tak něco...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama