I'm ill

3. října 2012 v 11:16 | Matty Crude |  Me
..Ahooj všichni, co sem občas zabloudíte... Jak se všichni máte? Já docela mizerně.... mám nachlazenej močák, vůbec nic příjemnýho.... a mám podezření na zánět.... Už včera mi nebylo hej, myslím, že to mám z toho, že jsem včera ráno cvičila jen v krátkých kraťasech.... Paráda... Takže lidi, pokud někdo míváte tělocvik z rána, třeba jako já od sedmi nebo kolem tý osmý až devátý hodiny, nepodceňujte to....Slunko tak brzo vůbec nehřeje....To spíš až od tý desátý řekla bych... Já na tohle nikdy netrpěla a koukejte... To však není důvod, proč sem píšu, na močák jsem si dnes už stihla postěžovat ve svým Deníčku, kterému se svěřuji každý den.


..Píšu hlavně proto, abych Vám tak nějak řekla, proč vůbec nestíhám přispívat svými výlevy sem. Buď sedím ve škole, nebo makám na brigádě. Nebo hraju na kytaru či trávím čas se svým přítelem. Taky čtu knížky... A tohle všechno se opravdu špatně slučuje s přispíváním na blog. No, spíš nemám na psaní na blog takovou chuť a radši chytám po knížce, ale ono se to zase vrátí. Jen potřebuju občas trochu vypnout a vím, že kdybych se dala do psaní sem, dopadlo by to stejně, jako je tomu teď. Vylívala bych si vám svý nudný myšlenkový pochody.. Bravo, pokud jsi ve čtení došel až sem :D

..No já budu zatím končit, ohřála jsem polívku a asi něco počtu... Dnes jsem ve škole vydržela od sedmi do deseti.... Musím se dát do kupy, odpoledne mám brigádu a do zítřka se musím dát do pořádku ať nezameškávám. Have a nice day, Matty Crude :)..I haven't lost anything except my mind. (except my mind)
Expect a thousand confessions that you will not find.
I try to take off my head sometimes,
because I can't escape the memories.
I haven't lost anything except my mind. (except my mi
nd)

You could be empty
and I can be right here empty with you,
or you could be hollow
and I can be right here hollow with you.
If you want to say goodbye to everything,
I could say goodbye too.
I can be right here empty with you..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama