Říjen 2012

I woke up

18. října 2012 v 2:05 | Matty Crude |  Me
Ahoj všichni... Víte, hodně jsem přemýšlela... O sobě a o tom, co to vlastně what the hell dělám.... Když jsem psala pro jistý blog... Natáčela jsem videoodpovědi. Ve videoodpovědích jsem odpovídala na všechny vaše dotazy. Dotazy se týkaly různých možných věcí.. Od barvy na vlasy, kterou používám po mý soukromí. Po mé koníčky, přátele... A já i přesto,že jsem nikdy neřekla nic tajnýho... Nic co bych neměla.... Už včera, když jsem nahrála své další jakési oznámení pro Vás.... říkala jsem si... co to Matty děláš?! ...Tohle nejsi ty.... A tak jsem oznámení asi po deseti minutách,co jsem ho měla na YT účtu dala do soukromých.... Stihlo ji vidět pět lidí z těch, co mě mají v odběru. Už když jsem ji nahrávala... styděla jsem se. A takhle by to být nemělo... Některá má videa mají sledovanost kolem stovky. Některá přesahují tisícovku... Video s nejvyšší sledovaností má aktuálně skoro 7 000 shlédnutí.... Je to má první videoodpověď. Jiná videa se sledovaností dost liší a ta, na kterých jsou zachyceny důležité okamžiky mého života... ta mají sledovanost nejnižší. Jejich čísla se průměrně pohybují kolem stovky.
...To je jen jakýsi důkaz toho, jak jsem sama sebe jaksi prodala... Víte... Jako každá věc na světě mají i videodpovědi dvě strany mince, jak říká můj milovaný přítel. Buď bych je mohla brát tak, že se lidi o mě zajímají.. proto se ptají.... chtějí znát můj názor na různé věci, chtějí se mnou inspirovat, chtějí poradit. Ale když otevřu oči, uvědomím si, že dotazy na mé vlasy, líčení, piercingy... mi píšou náctileté mladé dívky pod 17 lety. Holčiny, které se na to, jak si odbarvit vlasy ptají každého, kdo vypadá, že by o tom mohl něco vědět. Nejde o mě a můj názor. Když se zajímají o mé koníčky, chtějí to prostě jen porovnat samy se sebou, zajímá je, jestli má ta modrovlasá holka něčím zajímavej život. Nějakou žhavou historku... Kdyby se o mě lidi zajímali, videa na nichž hraju na kytaru by měla mnohem větší sledovanost. Videa, na nichž jsou zachycení mý přátelé ještě ze základní školy by sklízela oči mnohem více lidí, než prosté videoodpovědi, které umí natočit snad každej lempl...
..A tento blog... představuje mě jen tam, kde píšu o sobě.... Články o špatným make upu nebo vlasech.... tohle nejsem já.... Já se nikdy o módu ani o to, co je in... nebo o to, jak by se měla holka malovat, nezajímala... Články jsem dělala, protože Vás to zajímá... Každý se z toho snažil vytěžit něco pro sebe... A co jsem z toho měla já? Vysokou návštěvnost. Byly časy, kdy jsem tu měla 800 lidí týdně. A z toho jsem se já živila. Z jakési "popularity" smím-li to tak nazvat. Mezitím jsem však v záři Vaší přízně pomalu zašlapávala sama sebe.... ...A před pár dny jsem se probudila z onoho slepého snu.

..Tohle období, kdy jste navštěvovali můj blog a můj YT účet však nebyly jen špatné. Víte, měla jsem dost mizerné období. Doma to zrovna nejvíc neklapalo, lidi, které jsem několik let měla za nejlepší přátele jsem najednou nemohla kvůli nové škole vídat.... Byly tu i doby, kdy jsem měla pocit, že žádné přátele nemám. Byly tu doby, kdy jsem chodila za školu a doby, kdy jsem marně hledala sama sebe, přesto jsem se však neustále schovávala. Nechtěla jsem vidět, kdo jsem. ...Blog a YT účet mě rozptyloval, cítila jsem se respektována.... Uznávána.... Ale byl to jen další únik od problémů... a dokonce, jak už jsem už zmínila.... přede mnou samotnou.... Úplně jsem potlačila to, čeho si na sobě vážím nejvíce... Víte, skoro celý život si píšu deníky... Od svých devíti let, kdy jsem dostala svůj první diář od mamky. Tenkrát ho vyhazovala. Byl prázdný a mě bylo líto ho prostě hodit do koše...Udělala jsem z něj svůj první deník, který odstartoval silnou závislost na psaní, která se mě drží do dnešního dne. Každá vzpomínka je pro mě velice důležitá a cenná.... Celou dobu jsem si psala deníky se záměrem si nechat všechno pro sebe a přece pro někoho. Stačilo mi to... A teď... videoodpovědi?! ...Na co si to hraju..... Tohle prostě nejsem já.... Tohle jsem nebyla já.... Přemýšlela jsem, že celý tento blog zruším... A s ním i svůj Yt účet..... Ale neudělám to, protože je v tom další spousta vzpomínek... a jak jste možná pochopili, pro mě jsou vzpomínky neuvěřitelně důležité.... Moc nevěřím, že alespoň tři - čtyři lidi došli ve čtení až sem.... Moc by mě to však potěšilo z jednoho důvodu. Možná byste pochopili to co jsem pochopila já, když jsem se probudila.
..Matty Crude

Další nahraný song

16. října 2012 v 13:07 | Matty Crude |  Youtube
Snažím se zlepšovat :)Hi everybody

16. října 2012 v 13:01 | Matty Crude |  Me

Ahoj všichni, přemýšlela jsem co s blogem, jelikož jeho návštěvnost je dost mizerná a tak si říkám - má vůbec cenu sem něčím přispívat? Nutno však podotknout, že čím více nových článků zde lidi najdou, tím víc roste návštěvnost. Tak jsem si znovu řekla a co, kašlu na to. Nebudu se rozčilovat, že sem píšu jen tak do prachu. Důvod proč sem už tolik nepíšu mám nahraný v jakési videoodpovědi, kterou jsem točila včera. Točila jsem ji však nemocná, tak jsem mlela docela kecy,jelikož mě to doma vůbec nebaví.... Ještě ji ani nemám zpracovanou,teprve ji budu házet do počítače....
..Jinak právě poslouchám Motley Crue a snažím se nějak zabavit,protože jsem už druhý den doma a strašně,ale strašně se nudím.. A co hůř, nemůžu ani nějak brnkat na kejtru,chybí mi elán... No,snad se to zlepší,až budu zase ready.....

Song Afraid, který napsal Nikky Sixx o své nyní bývalé manželce Donně. Když se probudil, viděl ji jak odchází... a cítil se zmatený.... hned na to jí volal a říkal jí, že k ní cítí co ještě nikdy necítil k žádné jiné ženě.

I'm ill

3. října 2012 v 11:16 | Matty Crude |  Me
..Ahooj všichni, co sem občas zabloudíte... Jak se všichni máte? Já docela mizerně.... mám nachlazenej močák, vůbec nic příjemnýho.... a mám podezření na zánět.... Už včera mi nebylo hej, myslím, že to mám z toho, že jsem včera ráno cvičila jen v krátkých kraťasech.... Paráda... Takže lidi, pokud někdo míváte tělocvik z rána, třeba jako já od sedmi nebo kolem tý osmý až devátý hodiny, nepodceňujte to....Slunko tak brzo vůbec nehřeje....To spíš až od tý desátý řekla bych... Já na tohle nikdy netrpěla a koukejte... To však není důvod, proč sem píšu, na močák jsem si dnes už stihla postěžovat ve svým Deníčku, kterému se svěřuji každý den.

Some my own photos from Egypt

2. října 2012 v 18:10 | Matty Crude |  Photos
..Pár mých fotek z dovolené.. :)