Tetování bříška

10. července 2012 v 18:23 | Matty Crude |  Tattoos
Léto je v plném proudu a my holky ukazujeme světu i ty části těla, která jsme měly několik měsíců schovaná pod tričkem popřípadě pod dlouhými kalhoty. Nyní mám však na mysli pouze bříško. Jojo, bříško je taková část těla, kterou si snažíme udržet v co nejlepším stavu. Protože bříško vidí jak náš přítel, tak v létě okolí. Na bříško se zkrátka snažíme sbalit kluky :D.
..Kromě toho, že se v létě poctivě smažíme na sluníčku, abychom chytly alespoň lehký bronz, můžeme tuto část našeho těla vylepšit i jinými způsoby. Ano, mám na mysli jak piercing tak i tetování. Tento článek Vám nabízí menší inspiraci kérek.

..Jo, i já si říkala, že bych si nechala něco vytetovat, ale to bych se nemohla opalovat ani pořádně koupat a tak kéru nechávám na podzim. Takže holky, ale i kluci, kéry nechávejte vždy jen na podzim, zimu, nebo alespoň jaro, kdy potetované místo nevystavujete slunci či vodě.

Tak a tady je inspirace, třeba se Vám něco zalíbí :)

a nebo pro méně odvážné.... Nakreslete a vystřihněte šablonu a jednoduše si ji přiložte na břicho! :D ..a vytvořte si třeba tohoto roztomilého králíčka! :DOblíbený song From First to Last - Emily

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Směješ se často? :)

Ano!
Ne

Komentáře

1 Eby Vampia Eby Vampia | 13. listopadu 2012 v 19:49 | Reagovat

Ahoj Matty, prosím Tě, jak vkládáš videa na blog?? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama