Červenec 2012

Amazing grace!

31. července 2012 v 3:27 | Matty Crude |  Me
Ahooooooj všichni! :)
....Píšu Vám sem v tuto noční dobu, protože nemůžu spát.... Původně jsme měla v plánu dočíst Kingovku, ale nějak ve mně škubala nutnost Vám tu nechat pár řádků :) ...všimla jsem se, že jste v rubrice PTEJ SE zanechaly další dotazy :) ....Zítra Vám na dotazy tady zodpovím, popřípadě dodělám články o které mě v nich žádáte :) ....Jak se všichni máte? Já naprosto skvěle..... Jak jsem byla v Litovli, o které jsem Vám sem psala....... Nic nedopadlo podle plánů, jak už to bývá :D ....dokonce jsem byla na neplánovavé stanovačce s klukama, ale dost jsem si to užila :) ....jejich koncert byl naprosto skvělý........ Fotky můžete zkouknout pod tímto krátkým proslovem a souhrnem nálad, dojmů, pocitů a tak dále..... Je mi dost zvláštně a má to jeden velký důvod, který by se dal popsat miliony písmenek ale taky pouhým jedním slovem. PŘÁTELSTVÍ. Mám po hodně dlouhé době pocit, že opět někam patřím.....

..poslouchej se mnou tenhle skvělej song :)

Tadadadaa

18. července 2012 v 21:25 | Matty Crude |  Me
Ahoooooj všichniiii :) ...Ani nevíte, jak fajn mi je, ou jé :D ...Sice ještě po menším úrazu musím odpočívat,ale už je mi fajn fajn :) ...v pátek se chystám do Uničova a pak do Litovle za kamarádkou Máájou.... :) ...je to holka, kterou mám celým svým srdcem strašně moc ráda..... dřív jsme byly fakt nerozlučná dvojka..... pod článek plesknu pár našich fotek, sice jsou rok staré, ale to je úplně jedno :) ....Taky v pátek poznám jednoho parádního kamaráda, se kterým si už nějakou dobu píšu.... Dá se říct, že si píšeme tak nějak třičtvrtě roku a vždycky jsme si nějak pomáhali. Je to hrozně hodnej, inteligentní a hudebně nadanej klučina. Poslední měsíc jsme hlavně pořád skypovali a večer, když jsem usínala, mi hrál na kytaru Nirvanu..... oba máme stejně rádi Nirvanu :) ...no dobře, Mates možná víc :D ..umí celé Nevermind album. Pak taky poznám jeho bratrance Štenyho, který hraje na basovou kytaru, jsou spolu v jedné kapele. S ním jsem si taky několik řádků vyměnila a je taky neuvěřitelně v pohodě. Je to taková větší střela, fakt blázen... :D ..ale ten typ blázna, se kterým si později dost luxusně popovídáte..... V pátek to nejspíš zakempíme v karaoke klubu, kde prý zpívá nějaký Standa, kterýho vůbec neznám. Ale Mája říkala, že je hrozně hodnej a má krásnej hlas. Taky by mohl něco zazpívat Mates, ten totiž v kapele jak hraje na elektriku, tak i zpívá a zpívá fakt dobře, to vím sama podle nahrávek, které mi posílal. Normálně Vám povím, včera spal Šteny u Matesa a já ležela v posteli. Oni se chystali do Litovle, za 20 minut jim měl jet autobus a normálně mi na skypu zahráli oba na své nástroje. To Vám byla taková paráda! Fakt parádní soukromý koncert! ..A ještě jakej bordel u toho dělali :D ...fakt mě překvapili :) ...v sobotu má jejich kapela Reckless Driving koncert v Uničově na čtyřce, rozhodně tam nebudeme s Májou chybět :) ...tý vadooo, těším se jak malej Jarda na Vánoce.... protože hrají luxusně.... a ještě do toho bubny a zpěv..... WOW! ....Neuvěřitelně se těším.... Hlavně na to, že budu po dlouhé době mezi lidma, který mám fakt ráda!!! :)


Moc prosím

17. července 2012 v 16:06 | Matty Crude |  REKLAMY!
Ahooj všichnii :) ..Jak se máte? Já docela fajn :) ..venku je bouřka a nesutečně tam leje..... Prosím Vás, mohla bych Vás poprosit o hlas sem? Můj kamarád hraje soutěž a já mu moc přeju aby vyhrál, ale sama mu mohu dát bohužel jen jeden hlas.... Měla bych hroznou radost, kdybyste mu ten hlas taky dali, opravdu...

REKLAMY

15. července 2012 v 19:42 | Matty Crude |  REKLAMY!
REKLAMY a podobné věci prosím hažte sem a NIKAM jinam!!


PTEJ SE!

15. července 2012 v 19:40 | Matty Crude |  PTEJ SE!

Tady se mě můžete ptát na cokoli, co Vás zajímá a podle počtu otázek Vám odpovím písemně, nebo prostřednictvím videa :)


Odpovědi na Vaše maily :)

15. července 2012 v 19:33 | Matty Crude |  Answers
Ahoj všichni, kteří mi píšete na mail :) ...Abych pravdu řekla, nikdy mě nenapadlo Vám sem na Vaše dotazy odpovědět... A proto zakládám speciální rubriku, ve které Vám budu třeba každý měsíc (když bude dost dotazů, či sdělení) odpovídat :).
..Dnes Vám odpovím na Vaše dotazy, které jste mi kdy napsaly a pár jich je i z února. Jak říkám, nápad mě napad až teď... :D ..tož dáme se na to :) ..vždycky zveřejním vaši přezdívku, zprávu a pod to napíšu svoji odpověď, abyste si sami mohli oživit, na co jste se vlastně ptali :)

Pohodička

15. července 2012 v 19:05 | Matty Crude |  Me
Ahoooj všichnii, jak se máte? :) ..Já docela fajn,venku je bouřka, tak si ji v pokojíčku užívám s puštěnými Man Overboard, které znám díky svému nejlepšímu kamarádovi :) ...Kámoš je teď od 13.července na festu a i když jsme si dost psali, od včerejška se neozývá, což je hodně podezřelý :D ..určitě se mu vybil mobil. Každopádně se neuvěřitelně těším, až zase přijede a budu mu moct říct o všech novinkách v mým životě :) ...áááááá a v srpnu přijede do Moravské Třebové, což je ode mě jen 44 km, tak se tam uvidííme! Jede tam na další fest..... Vypadá to,že pak půjdem někam stanovat :) ....nehorázně se těšíím :) ...Se ho nemůžu dočkat víc než Vánoc.... a to je fakt co říct :D ...protože o každých Vánocích brečím dojetím....Jako fakt :D ..na jedné fotce z roku 2005 nebo 2006 jsem dokonce zachycena foťákem.... a mimo mě se slzama v očích a nosoplenky u nosu jsou na fotce vyfocení i mladší bratr se starší ségrou jak se mi smějí.... :D ...cshe, sprosťáci, že? :D ..no nic, končím.... původně jsem Vám sem chtěla něco napsat, ale jak jsem se rozepsala o svých pocitech, radši udělám nový článek :D ..tož, doufám, že si užíváte bouřky a deště jako já s kakaem na nočním stolku :)
..Vaše Connie Cakehole^^


omlouvám se za špatnou kvalitu fotky, bratr prostě neumí fotit :D

Videoodpověď jen pro Vás :)

12. července 2012 v 23:53 | Matty Crude |  Videoodpovědi
Konečně se video nahrálooo :) ...tak tady je slíbená videoodpověď :)


..Vaše Connie Cakehole^^

Videoodpověď!

12. července 2012 v 20:22 | Matty Crude |  Me
Jelikož jsem dnes neměla celý den čas, teprve jsem dotočila videoodpověd pro Vás, jdu ji upravit a hodit na net :) ...Spěchám spěchám! :D

When I was ill

12. července 2012 v 4:04 | Matty Crude |  Youtube
A je too, video je z 30.4. 2010, dost staré... :D ...mezitím, co se video nahrávalo, jsem četla knihu od Kinga..... dost zajímavá.... No nic, tady máte to video a já jdu spát, dobrou! :)


Dnes očekávejte videoodpověď na vaše dotazy!

12. července 2012 v 3:09 | Matty Crude |  Me
Ahoj všichnii, ano, je docela pozdě (brzo) ..taky už se pomalinku chystám ke spánku :) ...zrovna jsem dopsala odpovědi na Vaše dotazy a dnes, až vstanu, natočím dlouho slibovanou videoodpověď :) ...tentokrát jsem si odpovědi psala, protože se necítím poslední dny nějak ve formě... A hlavně budu zase před kamerou pěkně nervozní :D ...přemýšlím,že bych ještě na svůj YT účet flágla video, kde jsem se natočila se svým pesánkem, když jsem byla nemocná. Video je tak měsíc - 2 měsíce staré, nějak jsem se neměla k tomu ho na net dát. No, jdu ho upravit a picnout Vám ho tam, Odkaz potom hodím sem na blog :) ...Doufám, že v postelích sníte o něčem pěkném!
..Vaše Connie Cakehole^^

Constantine

10. července 2012 v 20:34 | Matty Crude |  Me
Znáte někdo film Constantine? Já si ho na večer stahuju.... Doporučil mi ho jeden dobrý přítel, ale sama jsem o tom moc neslyšela... Jinak si hážu nějakou muziku na flashku a pustím se do úklidu pokojíčku..... :)


Tetování bříška

10. července 2012 v 18:23 | Matty Crude |  Tattoos
Léto je v plném proudu a my holky ukazujeme světu i ty části těla, která jsme měly několik měsíců schovaná pod tričkem popřípadě pod dlouhými kalhoty. Nyní mám však na mysli pouze bříško. Jojo, bříško je taková část těla, kterou si snažíme udržet v co nejlepším stavu. Protože bříško vidí jak náš přítel, tak v létě okolí. Na bříško se zkrátka snažíme sbalit kluky :D.
..Kromě toho, že se v létě poctivě smažíme na sluníčku, abychom chytly alespoň lehký bronz, můžeme tuto část našeho těla vylepšit i jinými způsoby. Ano, mám na mysli jak piercing tak i tetování. Tento článek Vám nabízí menší inspiraci kérek.

..Jo, i já si říkala, že bych si nechala něco vytetovat, ale to bych se nemohla opalovat ani pořádně koupat a tak kéru nechávám na podzim. Takže holky, ale i kluci, kéry nechávejte vždy jen na podzim, zimu, nebo alespoň jaro, kdy potetované místo nevystavujete slunci či vodě.

Tak a tady je inspirace, třeba se Vám něco zalíbí :)Chystání inspirace alá cpu se lupínkama!

10. července 2012 v 17:19 | Matty Crude |  Me
Ahooj všichnii, tak pro Vás holky chystám jednu inspiraci letních tetování... :) ..Doufám, že se Vám bude líbit :) ..jinak jsem si na to byla dát lupínky..... Táta minulý týden koupil tyhle Vitelle Fit - máme ty vpravo na obrázku s jahodama :D


..ony josu to vlastně kukuřičný lupínky a v tom jsou suchý jahody...:D a kousky čokolády, mňam :D ...Ty jahody jsem tam nechala, protože jsou fakt dost hnusný..... :D ale dneska jsem si nabrala pár lupínků a snažila se vybrat co nejvíc těch čokoládovejch kousků :D ...bude mít brácha radost, jestli na to taky dostane chuť..... I když, pochybuju..... Tady doma je všeobecně známé, že všechny lupínky nebo čokoládový kuličky, či medové kroužky vždycky vyřeru jen já a pak nemá smysl se po nějakých dívat :D ..no nic, jdu dávat dohromady článek :) ..snad se máte fajn a jste venku, stejně jako já! :D ať už na mobilu nebo noťasu a čtete tento článek! :D
Mám Vás ráda lidičky :) ..Vaše Connie Cakehole^^

pro dobrou náladu si poslechni tenhel skvěle nabitej song!
Blink 182 - Always


Akce HADICE

10. července 2012 v 16:32 | Matty Crude |  Me
:D ještě teď se směju jak ujon.... :D ..Tak si představte, co se mi dnes stalo...... Šla jsem spát až po páté ráno a vstávala v jedenáct a abych pravdu řekla, jsem nevyspaná ještě od neděle, kdy jsme se s Apy nemohly pořádně prospat po menší pařbě a tak jsem dnes po ránu byla taková vláčná... :D ..Šla jsem ven se psem, aby byl happy protože se doma nudí a tak jsem se šla chvilku opalovat.... Vydržela jsem to tak půl hoďky, jelikož se celá loupu a docela to pálelo :D ..pak jsem si řekla, že si vlezu do bazénu schladit se. A tak jsem šla sundat plachtu...... Chtěla jsem si na pomoc zavolat bráchu, ale říkala jsem si, že jsem přece silná holka a něco zmáknu. A to byla osudová chyba :D ...Jakmile jsem chtěla plachtu dostat z bazénu, vylila jsem snad několik stovek hektolitrů vody ven :D ..plachta mě s tou vodou připlácla na zem a já se málem pochcala smíchy :D :D ...celá dlažba byla zaplavená jako kdyby se tu někde vzalo tsunami a já v tom sedím a nevím, jestli se dál smát nebo mám začít brečet.... :D a pozor, to není všechno! :D
..Byla jsem tak akční, že jsem si řekla, že vodu do bazénu tedy dopustím a tak jsem šla pro hadici a tu jsem strčila do země,máme tam totiž takový vstup, který vede do studny. No a jakmile strčíte hadici s takovou součástkou, co je na ni připevněná do vstupu, okamžitě z ní začne stříkat voda. A tak jsem hadici strčila do bazénu a tak třicet minut trvalo,než byl zase pěkně plný jako před nehodou....:D

Nemůžu jinak

9. července 2012 v 23:26 | Matty Crude |  Me
..Ačkoli vím, že přílišné svěřování se veřejnosti není zrovna nejlepší tah.... Nemůžu jinak. Chtěla bych vyřvat všechnu bolest ze svýho zraněnýho srdce právě mezi lidi.... Jedna báječná osoba mi radila chodit ven a pořád se podle toho řídím... Avšak i přesto si říkám... je dobrý nápad přenášet svou špatnou náladu na stromy, slunce, květiny? ...Proč kazit něco tak čistýho.... Něco co nás vnímá více než zkažená společnost.....

..paradoxem však je, že někteří z Vás, kteří sem chodíte, jste neskutečně fajn lidi a já si Vás vážím..... Možná Vám chci poslat kousek sebe. Ten nedokonalý dílek samy sebe.
..Potřebuju ventilovat svoji bolest......... třeba tyto články později smažu, třeba ne....


Překrásný song od Natalie Merchant - My Skin


Almost easy..

9. července 2012 v 23:16 | Matty Crude |  Me
..Nad čím přemýšlíte takhle večer? ..Já nad různými nesmysly ale nejvíc nad posledními dny.... zároveň i nad dalekou minulostí.... Dokonce jsem si teď psala s jedním člověkem z právě oné minulosti.... S člověkem, který je pro mě nesmírně důležitý. Bylo to sice jen pár řádků, ale bylo to zvláštní... Byl hrozně laskavý... posílal usměvavé smailíky... strašně mě to těšilo.... byl to úžasný pocit.... Pak jsem si asi dva řádky vyměnila s bývalým. Zanechaly ve mně jen vztek, už se mu nijak ozývat nebudu.
..Nikdy jsem žádného bývalého přítele nenazývala takhle hrubě. "bývalý". Proč teď ano? .......Myslím, že si na tuto otázku můžete odpovědět sami. Mý srdce prochází něčím, čím ještě neprocházelo. Tak jako on mi ještě žádný neublížil. I don't believe him. I'll never frget him. I don't want him.

Birdy - I'll Never Forget You


Nová fotka s kamarádkou Apy :)

9. července 2012 v 22:35 | Matty Crude |  Me
Byla jsem teď na pár dnů u mé drahé kamarádky Apy.... a včera vznikly tyto fotky, se kterými si Apy později dala práci a takhle je krásně upravila...... Apy je skvělej člověk :) ..dost mi teď pomohla s dost trablema.... Jo, psala jsem, že je mi fajn. Ale však to všichni znáte :) ..

I'm baaaack :)

9. července 2012 v 19:42 | Matty Crude |  Me
Ahoooooj všichni!!! Po měsíci a osmi dnech jsme zase zpátky :) ..důvody mé neaktivity jsou následující. Řešila jsem problémy ve škole, ve vztahu. Byla jsem se svým nyní již bývalým přítelem nebo s rodinou a často se mi sem ani nechtělo psát. Abych pravdu řekla, tak nějak jsem se před internetem schovávala. Suma sumárum, byl to pro mě dost mizerný měsíc, za to nyní je mi fajn a cítím se plná energie! :) ..Mám v plánu uklidit si pokoj, mám tu fakt hroznej binec :D ..i přesto mi však v hlavě probíhá boj Úklid pokoje X Psaní článku sem :D ...no, vidím to na úklid a mezitím budu přemýšlet, co Vám sem hodím.... :) ..je mi jasné, že svou neaktivitou jsem plno návštěvníků ztratila, což mě mrzí.... Ale jak už jsem říkala ve své videoodpovědi.... Já sem budu psát pořád, protože to mám ráda a dělám to kvůli svému dobrému pocitu..... Mám Vás moc ráda lidičky, jdu na ten úklid, za chvíli se zase ozvu! :)