Moji rodiče, můj táta

4. května 2012 v 1:43 | Matty Crude |  Me
..Každej občas nadáváme na svý rodiče... někdo méně a někdo více.... A stejně tak každýho z nás rodiče někdy prudí a dost štvou. Ať už po nás chtějí domácí práce, které bychom všichni měli dělat automaticky nebo nás peskují za každou horší známku, či nám kolikrát bezdůvodně zakazují jít ven a na otázku proč odpovídají "protože proto" nebo "protože jsem to řekl/a". :D



..Jojo, kdo by tohle neznal.. Mý rodiče jsou úplně to samý, maminka je hrozně starostlivá, avšak veselá osoba a tatínek, to je ten přísnější nejchytřejší muž na světě. Všechno ví, všechno zná. Jo, však víme. :D ..
..Oba rodiče miluju celým svým srdcem, to beze sporu.. Mamka má snad úplně všechno, co člověk může mít. Je starostlivá, je hodná a milá, je taky upřímná. Pomáhá mi, respektuje mě, toleruje ale i komanduje. Utírá mi slzy, ale taky mě pěkně vytáčí, kouše mě do ucha a lechtá na břichu.. Mamka je prostě mamka a je to jediná osoba, u které bez rozmýšlení mohu říct, že jí 100% věřím a to nejen v ohledu, že bych jí věřila všechno co řekne, ale hlavně vím, že se na ni mohu kdykoli obrátit. Vím, že ona tu JE a VŽDY BUDE. A taky vím, že tu VŽDY BYLA. Moje mamka nemá ani jednu špatnou vlastnost. A to nekecám, fakt nemá. Jo, štve mě, že mi spoustu věcí nedovolí, ale ona k tomu má vždy důvod, který mi pokaždé vysvětlí. Dva dny se vztekám, ale celý život ji miluju.


Táta je pán všeho. Jak už jsem psala, ví úplně všechno na světě, všechny předměty by zvládl na jedničku podtrženou a ještě s hvězdičkou. Tak si říkám, kde se stala chyba, že sám na vysvědčení vždycky samé jedničky neměl.. No nic, za to určitě táta nemohl, v tom budou nějaký nadpřirozený síly zla... Táta je hodně milující člověk, to vím. Ale dává to málo najevo... Zakazuje mi všechno. Jo, je to tak, táta mi opravdu, dá se říct, zakazuje téměř vše. Jeho důvody většinou nedávaj hlavu ani patu a vždycky slyším to samé a fakt úplně ve všem. "Feťáci, cigarety, alkohol" ..no jo, fakt... za vším vidí tyhle tři věci. Pardon, ještě jsem zapomněla na počítač. Zrovna před měsícem, když jsem mu říkala, že mám problém se soustředěním se v matematice a že se mi pletou čísla, že je zaměňuji a tak.. na to mi řekl, že to mám z počítače. No problem, ví, že nekouřím ani nepiju, tak za to mohl automaticky počítač :D ..já se tomu ale směju a neřeším, je to prostě táta. Jak už jsem však zmínila...je plný lásky, ale nedává ji moc najevo. Když už ji najevo dá, jsou to opravdu vzácné chvíle a to já miluju... to, kolikrát mi dal lásku najevo bych napočítala na prstech obou ruk... Ale jak říkám, i přesto to miluju... On s tím má problém, ale já to chápu. Já s tím měla do jistého času problém taky a to i přesto, že mě mamka vždycky vychovávala tak, abych lásku uměla přijímat a taky dávat... Je to v povaze člověka a taky ve výchově, ale povaha udělá taky hodně.. Pokud nespolupracujete, výchova příjde stejně úplně vniveč...




No, abych to zkrátila... Mý rodiče jsou nejlepší lidi na světě a já si bez nich svůj život nedokážu vůbec představit... Často se přistihnu přitom, jak přemýšlím o tom, co kdyby se jednomu z nich něco stalo a už se mi derou slzy do očí. Jsem cíťa, to o sobě vím, předchozí větou jsem však chtěla tak nějak víc naznačit že bych bez nich byla asi nahraná. To, co mi dali rodiče mi nikdy nedá nikdo jiný a stejně tak mi to nikdy nikdo nesebere.. Ani nevíte, jak jsem šťastná, jakou mamku s taťkou mám, protože jsou to nejlepší lidé pod sluncem..

..Jaký je smysl této úvahy nad mými rodiči? Původně jsem sem chtěla pouze hodit odkaz videa, které zachytilo mýho tátu jak hraje u mě v pokojíčku na dědovu kytaru.... Je to jeden z těch vzácných okamžiků kdy jsme spolu a usmíváme se. Můj táta má hrozně krásnej úsměv, když se na to video dívám, fakt se mi chce brečet... Ráda bych se o ten zážitek podělila s Vámi, tak jestli chcete, jukněte se na to.... :)





..jelikož jsem si všimla, že se tu někdy odkazy z YT zaměňují s jinými, pro jistotu přikládám i odkaz



..I love my dad so much..

..Vaše Connie Caakehole^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Směješ se často? :)

Ano!
Ne

Komentáře

1 Kaba Kaba | 7. května 2012 v 10:15 | Reagovat

Je pěkné, že někdo ve tvém věku si uvědomuje co pro něj rodiče znamenají a jak jsou pro něj důležití. Většina lidí to zjistí až když se odloučí.

2 denisse-ste denisse-ste | Web | 16. května 2012 v 22:03 | Reagovat

Úžasný článek :) jak už je v předešlém kometáři, že je pěkné, že někdo v tvém věku si to uvědomuje, já to mám stejně..:))
Rodiče mě dokážou tak vytočit, ale vždy vím, že to dělají pro moje dobro :)) Vždy můžu přijít když něco potřebuji a vždy mě podrží :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama