I try so hard

4. května 2012 v 12:49 | Matty Crude |  Me
4.5. 2012, pátek 12:09, venku je zataženo, ale ptáčci zpívají

"..Ahoj Deníčku, jsem ráda že ti zase píšu..." ..jop, takhle by normálně začala má slova v Deníčku, dnes však nepíšu do něj, dnes píšu sem.. Nějak cítím potřebu alespoň něco z toho co cítím vyťukat veřejně do klávesnice.. K tomu mi hraje pozitivně nabitej song Coming Back Down od Hollywood Undead. Tenhle song jsem poslouchala i přesně před rokem, což bylo jedno moje zlý období, kdy jsem se fakt dost natrápila... A jo, na xichtě mi úsměv vyčaroval :D :) ..A abych pravdu řekla, tak nějak text songu vystihuje moje pocity nu :)


..Deníčku, poslední dny se cítím hodně mizerně... je jedno proč... Moc bych chtěla vrátit poslední březnové dny a opakovat je do nějakého 25. dubna pořád dokola...jako když si oblíbíš nějakách 28 songů a v nějakým pořadí je posloucháš stále dokola... A nechceš poslouchat žádný jiný, protože tyhle songy tě naplňují něčím, čím tě jiný nenaplní a i když ty songy posloucháš už hodně dlouho, pořád se ti líbí. Jsou to songy, který tě neomrzí a který už znáš nazpaměť... A když nastoupíš do MHD, nebo vkročíš do nějakýho obchodu, nebo prostě náhodou jeden z těch songů začne hrát v rádiu, usmíváš se jako sluníčko a chvíli plně vnímáš jen ten song a okolí je jen barevná šmouha.. Cítíš se šťastně a hrdě a říkáš si "to je ten můj oblíbenej song, já ho znám ze všech nejlíp" ...k tomuhle by se daly tak polovičně přirovnat dny, které jsem prožívala.. A píšu polovičně, protože žádná písnička z mých oblíbených není tak úžasná, jako byly tyhle dny... A víš co, Deníčku? Aby tenhle monolog nevyzněl moc smutně, poslechni si se mnou Coming Back Down.. :)


..Teprv teď můžeš číst dál... .."I just can't escape" ..slova, která úplně vystihují moje pocity.... Mám za sebou několik probrečených dnů a prořvaných nocí... Znáš ten pocit, kdy už prostě nemůžeš brečet, protože na to nemáš sílu....nebo pocit, kdy myslíš, že něco rozbiješ... v posteli zatínáš ruce v pěst a mlátíš do polštáře, skoro trháš peřinu... Jsi zoufalej, protože něco musíš udělat, ale nemůžeš..... Z nějakých důvodů teď prostě nemůžeš a jediný co ti zbývá, je koukat se na to, jak ti před očima utíká drahocenej čas... Najednou už nevnímáš cvrlikot ptáčků, kterej tak miluješ, necítíš sluneční paprsky, nemůžeš nic... V noci nemůžeš spát, protože to v tobě vře a spaluje to všechny tvý orgány, které pomalu odumírají.. Jen jediný to schytává nejvíc a přitom je nesmrtelný... Je to srdce.....Vím...všem vždycky radím, ať poslouchaj pozitivně nabitý songy, koukaj na komedie a tak....ale nemohla jsem sem nedát i tenhle song... s takovým smutnějším podtextem... když je to song, kterej svou hudbou vystihuje to co cítím... S ničím se to nemá přehánět a jo, já to zvládám, cítím se docela v pohodě... člověk se nemůže přetvařovat... jen to v něm pak roste o to víc...jo, bude to jednou zase dobrý....aspoň v tohle věř....

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama