Bad makeup

3. května 2012 v 21:26 | Matty Crude
Dnes a denně (pokud teda neležím nemocná doma, jako nyní :D) potkávám holky se špatně zvoleným a pak ještě naneseným makeupem a přitom to jsou kolikrát tak pěkná stvoření. Makeup je buď moc tmavý nebo naopak světlý, či špatně rozetřený a na každé části obličeje vypadá úplně jinak.. Stejně tak by ste si holky měly dát pozor na různé rozjasňovací tužky na oči a pod oči, stejně tak na světlé stíny, kterými chcete své oči, popřípadě kruhy pod očima rozjasnit, rozsvítit, zkrátka oživit.

Paradoxně se vždycky špatně namalují holky, které to podle mě absolutně nepotřebují a je to fakt škoda... Méně je někdy více a já být váma, makeupem bych šetřila a používala ho opravdu jen na akné či červené flíčky, avšak v přiměřeném množství. Rozhodně nepoužívejte makeup na to, abyste zakryly pihy, protože na to spotřebujete dost makeupu a celkový dojem je docela strašidelný.
Stejně tak neradím používat tuhý makeup na celý obličej, ten vždycky vytvoří masku a obličej pak vypadá fakt dost uměle a mě osobně to hrozně odrazuje. Být klukem, bojím se tý holce dát i pusu. No co, že nemáme dokonalý obličej, nikdo nejsme bez chyby :) ..Navíc mám takový dojem, že v módě začíná být docela trendy "čím méně makeupu tím lépe", kluci mají rádi přirozené holky, umělotiny začínají být dávno out a zůstávají jen na obálkách maximu :)

Snad nejčastější jev u světlejších makeupů

..a naopak u tmavších

pozor na rozjasňující tužky a stíny na oči

..abych pravdu řekla, takhle nepřirozeně jsem se svého času taky malovala, tento makeup však vydrží nejmíň a když se rozmaže, je to fakt otřesný, nedejbože, když se chcete vysmrkat :)

..když už toužíte po "nahých" rtech, naneste na ně makeup ve stejné barvě, jako máte celý obličej.


..Do nálady známý song od The Devil Wears Prada - Still Fly..Vaše Matty Crude
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maggie Maggie | 3. května 2012 v 21:59 | Reagovat

Still fly ♥

2 Corey Blue Corey Blue | Web | 10. září 2012 v 20:53 | Reagovat

Brr :D Já jsem si před prázdninama sehnala super pudr na moje beďary- totiž antibakteriální a na táboře jsem pak zjistila, že jsem jaksi zbledla a... prostě jsem měla oranžový obličej, fuj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama