Květen 2012

Hard Fight with my mum!

13. května 2012 v 18:44 | Matty Crude |  Me
..Video zachycující opravdu tvrdý boj s nebezpečným protivníkem! S mojí maminkou! :D :)


So..

9. května 2012 v 0:16 | Matty Crude |  Me
Spěchám spát...setkat se s tebou...2009....

Bouřka,svíčky..

6. května 2012 v 22:25 | Matty Crude |  Me
..Asi před třema hodinama to začalo letmými blískanicemi, které o chvíli později přerostly v bouřku... A téměř do teď trvá... Miluju bouřku... Miluju záři blesků střídající se s pozdějším doznívajícím burácením.... Miluju bubnující déšť o okenní parapety, o okenní tabule.... Miluju šero, kterým je všechno venku zahaleno... a miluju náladu, kterou mi toto počasí přináší.... Po každé je jiná... Někdy se bojím, někdy relaxuju... Někdy jakoby do mě uhodí sám blesk a já v sobě měla jakýsi silný náboj, který mě nutí něco dělat... Ať je to cokoli, musí to být něco, co má grády...
..Dnes mám přemýšlející náladu.... Úplnou náhodou jsem narazila na song od Flyleaf... který mé náladě jen přispívá... Je nádherný...

..a tak poslouchám tento krásnej song.... a při svíčkách a bouřce přemýšlím... Zbožňuju svíčky a vždy, když jsem doma, nechávám jejich upřímnými plamínky obejmout celý můj pokoj včetně mě samotné....
..A tak tiše přemýšlím a vzpomínám.... a myslím na to, jak zatěžko mi je přiznat si, že tenhle večer brzy skončí a já budu nucena vynořit se z tohoto snu... budu nucena otevřít znovu oči a vidět to, co nechci...
..já miluju.... a miluju hrozně moc....

Videoodpověď?

4. května 2012 v 19:44 | Matty Crude |  Videoodpovědi
..Všem, co mě už znají dýl i z mých videí a tak... Máte na mě nějaké dotazy, na které chcete odpovědět prostřednictvím videoodpovědi? :)


Video jen tak pro pobavení z 25. srpna 2011 :D :)


Grave Encounters

4. května 2012 v 19:01 | Matty Crude |  Me
Určitě tenhle horor znáte alespoň z názvu.. je to ten film, jak máte u každýho traileru ten hnusnej xicht.. Někdo říká, že je to špatně udělaný přes počítač, no, já se toho bojím :D ..Jsem hroznej posera, ale i přesto jsou horory taková má závislost a těžko hledám nějaký, který jsem ještě neviděla.... No, podívejme se tedy, co na tento film říká čsfd :)

..Podle čsfd má Grave Encounters 60% což je docela mizerný :D ..ale tak uvidíme, co se z toho vyklube :) popis zní takto:
"Lance Preston a jeho skupina Grave Encounters natáčajú jednu z epizód reality šou o lovení duchov v opustenej Collingwoodskej psychiatrii, kde sa dlhé roky objavovali nevysvetliteľné úkazy. Skupina sa nechá zamknúť vo vnútri budovy a podujme sa na vlastné vyšetrovanie. Čoskoro však zistia, že niečo tam skutočne je a nedovolí im to odísť. Členovia tímu, roztratení v nekonečnom bludisku chodieb, budú postupne odhaľovať temnú minulosť psychiatrickej nemocnice..."


..stará psychiatrická léčebna, no jo, sice nic nového, ale je to něco, co člověka vždycky zaujme. Dokonce i Pach Krve do jedno ze svého dílu tuto léčebnu zakomponoval, a mám pocit, že to byl poslední díl... jestli 3. nebo 4.? Teď nevím přesně ani kolik těch dílů je..:Dale myslím, že to byl 4. :) ..Viděli jste ten film někdo?

..No, myslím, že se na něj podívám radši až s tátou a bráchou večer....:D

I try so hard

4. května 2012 v 12:49 | Matty Crude |  Me
4.5. 2012, pátek 12:09, venku je zataženo, ale ptáčci zpívají

"..Ahoj Deníčku, jsem ráda že ti zase píšu..." ..jop, takhle by normálně začala má slova v Deníčku, dnes však nepíšu do něj, dnes píšu sem.. Nějak cítím potřebu alespoň něco z toho co cítím vyťukat veřejně do klávesnice.. K tomu mi hraje pozitivně nabitej song Coming Back Down od Hollywood Undead. Tenhle song jsem poslouchala i přesně před rokem, což bylo jedno moje zlý období, kdy jsem se fakt dost natrápila... A jo, na xichtě mi úsměv vyčaroval :D :) ..A abych pravdu řekla, tak nějak text songu vystihuje moje pocity nu :)

Moji rodiče, můj táta

4. května 2012 v 1:43 | Matty Crude |  Me
..Každej občas nadáváme na svý rodiče... někdo méně a někdo více.... A stejně tak každýho z nás rodiče někdy prudí a dost štvou. Ať už po nás chtějí domácí práce, které bychom všichni měli dělat automaticky nebo nás peskují za každou horší známku, či nám kolikrát bezdůvodně zakazují jít ven a na otázku proč odpovídají "protože proto" nebo "protože jsem to řekl/a". :D


Jednou takhle v noci

3. května 2012 v 21:43 | Matty Crude
Jednou takhle v noci s mou kamarádkou Apy :) ..kdo všechno ji znáte? :)


..S Apy zažívám fajn chvíle.. :)

..Vaše Matty Crude

Bad makeup

3. května 2012 v 21:26 | Matty Crude
Dnes a denně (pokud teda neležím nemocná doma, jako nyní :D) potkávám holky se špatně zvoleným a pak ještě naneseným makeupem a přitom to jsou kolikrát tak pěkná stvoření. Makeup je buď moc tmavý nebo naopak světlý, či špatně rozetřený a na každé části obličeje vypadá úplně jinak.. Stejně tak by ste si holky měly dát pozor na různé rozjasňovací tužky na oči a pod oči, stejně tak na světlé stíny, kterými chcete své oči, popřípadě kruhy pod očima rozjasnit, rozsvítit, zkrátka oživit.

Paradoxně se vždycky špatně namalují holky, které to podle mě absolutně nepotřebují a je to fakt škoda... Méně je někdy více a já být váma, makeupem bych šetřila a používala ho opravdu jen na akné či červené flíčky, avšak v přiměřeném množství. Rozhodně nepoužívejte makeup na to, abyste zakryly pihy, protože na to spotřebujete dost makeupu a celkový dojem je docela strašidelný.


Purple hair

3. května 2012 v 20:54 | Matty Crude
..Momentálně moji hlavu zdobí tři různé odstíny a to růžová ofina, modrý základ celé hlavy a fialové konečky vlasů do postupky.. :) a tak mě napadlo mrknout se na nějakou tu fialovou inspiraci a hned Vám ji sem kopnout :) ..by the way, máte někdo fialový háro fáro? :)