Silversun Pickups - what?

5. března 2012 v 12:20 | Matty Crude
..Rozhodla jsem se napsat něco málo o kapele Silversun Pickups, protože je to podle mě docela neznámá skupina, na to, jak skvělí jsou.. Tak teď pěkně od začátku...Silversun Pickups jsou skupina, která vznikla v roce 2002 - alespoň na internetu se tomu tak píše. Stejně tak se uvádí jako jakási alternativní rocková kapela z Los Angeles. No, podle mě je to spíš alternativní indie rock :) ..Kapelu tvoří Brian Aubert, Nikki Monninger, Christopher Guanlao a Joe Lester. Kapela vydala své první debutové EP v červenci 2005 a jejich debutové album Cernavas 26. července 2006. Na to 14. dubna 2009 bylo do světa vypuštěno parádní album Swoon, které mám já osobně úplně nejraději.. :) A v současné době se pracuje na již třetím albu :)


..Členové kapely jsou přátelé, kteří se již dříve znali a už spolu hrávali. Popřípadě se znali přes přátele.. Svou kariéru začali v různých klubech po LA. A jak přišli vlastně na název Silversun Pickups? Jejich název odvodili od obchodu s lihovinami naproti Lounge Silverlake.. :D Avšak přesto kapela v rozhovorech říká, že jejich název je jakoby o jakémsi "stavu mysli". No, bůh ví, jak to chlapci myslí :)


..Zatím tohle menší info stačí, příště toho napíšu zase víc :) ..Poslechněte si jejich parádní song z alba Carnavas - Lazy Eye

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama