Březen 2012

Vlastní bratr mě rozplakal

12. března 2012 v 15:00 | Matty Crude |  Me


Any time..

10. března 2012 v 0:04 | Matty Crude |  Me
A je to tady.. do školy mám mít ročníkovku o milionech listech na naprosto depresivní téma.. Na úzkost.. to je fakt nádhera.. Vůbec nestíhám a to proto, že jsem si chtěla jako normální člověk užít prázdniny s kámoškou.. Tolikrát jsem přemýšlela, že z tý školy odejdu.. Mimochodem studuju gymnázium.. Ale to odstupný mi za to nestojí.. zároveň však zjišťuji, že nejsem absolutně studijní typ a nemám tam co dělat.. to jsem si to pěkně nadrobila.. Ikdybych z tama chtěla jít.. ztratím dva roky.. A i tak nevím, kam jinam bych šla.. Neumím nic.. Obchodka nepřipadá v úvahu, nebavila by mě.. Umělecká škola taky ne, neumím nakreslit ani bramboru, která je sama o sobě šišatá.. Na kadeřnici nebo něco takovýo taky nemůžu, učitelé mi berou nůžky z ruky, stříhám fakt otřesně.. Jsem fakt nepoužitelná.. A teď v docela velkým stresu.. Achjooooo :(..

New hairstyle..:)

5. března 2012 v 23:21 | Matty Crude |  Me
..Zdár všichni, jak se máme takhle před půlnocí? Možná zejtra sem dám fotky mýho novýho hairstylu.. Chtělo to trošičku změnu už.. Není to nějaká závratná změna, ale je :P :) ..Jinak co kutíte? Já poslouchá The Used a přemýšlím, zda o nich něco napsat.. Protože mě trochu mrzí, že článek o tom, jak si dám na snídani slaninu má větší úspěch než články o muzice.. No ale nevadí, musíte počítat s tím, že tu bude více článku na témata, která mám já ráda, konec konců, je to blog hlavně o mně.. No, to by bylo asi všechno ze sdělení pro dnešní noc.. Pošlu Vám sem jeden song z alba, které teď poslouchám, ať Vás na tu muziku taky nějak navnadím :)

Song Sold my soul z alba Artwork z roku 2009

Oficiální oznámení - Nicholas odchází

5. března 2012 v 13:45 | Matty Crude
..Toto oficiální oznámení o Nicholasově odchodu proběhlo 30. listopadu 2011, sami si přečtěte, co takové oznámení obsahuje


Some photos..

5. března 2012 v 12:43 | Matty Crude
Pár namixovaných fotek oblíbené kapely Get Scared :)


Silversun Pickups - what?

5. března 2012 v 12:20 | Matty Crude
..Rozhodla jsem se napsat něco málo o kapele Silversun Pickups, protože je to podle mě docela neznámá skupina, na to, jak skvělí jsou.. Tak teď pěkně od začátku.


Snídaněě

5. března 2012 v 10:55 | Matty Crude |  Me
..Tak jsem asi před hodinkou vstala.. A mám hlad.. Příjde mi, že čím víc žeru předchozí večer, tím větší hlad následující ráno mám :D ..Nejhorší je, že doma nic není.. Jako máme toho v lednici dost - sýr, salám, slanina.. a ještě sýr, salám a slaninu... :D ..ale mně to jako správnýmu rozežranýmu puberťákovi nestačí :D ..No, ale ted jsem dostala na tu slaninu chuť... K tomu kakao... Ffff, hned budu zpátky! :D


I'm fine..

5. března 2012 v 1:30 | Matty Crude |  Me
I'm fine
..Taky je vám tak fajn jako mně? :( ..Jakoby všechna má snaha stejně ve výsledku přišla vniveč.. Bolí mě oči.. asi se dodívám na film.. horor, jak jinak.. Když já se tak snažím, ale potom na druhý den..jakobych začínala zase od začátku :(...


Orange hair

4. března 2012 v 15:50 | Matty Crude
..Jo, asi dva měsíce zpátky jsem fakt přemýšlela, že bych šla do oranžové hedky :) ..Nakonec jsem si to však rozmyslela a zůstala jsem věrná modré, které chci zůstat věrná ještě moc dlouho :) ..Jen si tak říká, aby s tím nebyl na vejšce problém, protože se tohoto odstínu opravdu zbavovat nechci..
..Tak a teď ty úžasné oranžové hlavičky :)


Culíčky

4. března 2012 v 15:30 | Matty Crude
Těším se, až budu mít delší vlasy a budu mít taky tak krásné culíky jako ty kočky :)Septum

4. března 2012 v 15:01 | Matty Crude |  Piercings
Jelikož o tomto piecingu popravdě moc nevím, zkopírovala jsem nějaký materiál od jistího Radka Friksu z webu http://www.bodyartmag.cz.

..Mně osobně se septum docela líbí, vystihla bych ho pod slovem "stylový", ne každému však podle mě sluší. I já mám spoustu přátel, kteří právě septum vlastní, nebo kteří přemýšlí, že by si ho nechali píchnout. Septum mi příjde jako taková perlička na obličeji :) ..Nic přehnaného, ani nic drobného, jako například obyčejný piercing na straně nosu. No, možná by se Vám spíš místo mých keců hodila nějaká bližší charakteristika, tak tady je od Radka :)Bridge

4. března 2012 v 14:22 | Matty Crude |  Piercings
Bridge - líbí se vám? Jsou to takový ty dvě kuličky píchlé v kořeni nosu mezi očima.. Pár mých přátel bridge vlastní a i mně se jednou dobu bridge líbily, ale jen kvůli jednomu známému obrázku jedný scene/emo slečny. Když se podívám na ostatní obrázky, už se mi to nelíbí..:D ..v čem bude chyba? Dokonale vyretušovaná stylová holčina :) ..tyhle obrázky dokážou člověka pěkně zmást.. Tak a teď jdeme na tu inspiraci, třeba se Vám to zalíbí, třeba ne :)

To je obrázek, který mě tak zmátl :D

Uááááááá, brý ráno :D :)

4. března 2012 v 14:02 | Matty Crude |  Me
..Dobrýý ráno všem :) ..Někomu už odpoledne..:D ..V kolik jste šli včera spát?Já každou sobotu chodím spát až k ránu, chci času, co jsem doma, naložit lépe než spánkem těsně před půlnocí.. Šla jsem spát asi kolem pátý hodiny a řeknu vám.. spalo se mi fakt na nic.. Celou dobu ze mě padala deka a pořád se krčila..kterou mám pod peřinou.. Wow a teď se mi vybavil můj sen.. Víte, já jsem takovej docela ujeťák na hnusný filmy, kde je moc krve.. Miluju všech sedm dílů saw, ikdyž je to často přitažené za vlasy, dál mám ráda pach krve a takový podobný nechutnější filmy.. No a včera se mi zdálo, že jsem s mojí kamarádkou právě ve středu dění. Právě my dvě jsme byli nuceny začít boj o přežití.. A jak vlastně začal?..


Joe Satriani

4. března 2012 v 1:18 | Matty Crude
Joe Satriani.. Někdo vidí neznámé jméno. Někomu jméno něco říká.. Někomu jméno příjde zajímavé a říká si "mmm,něco mi to říká" ale pravda je taková, že mu neříká vůbec nic :D ..A někdo v něm vidí naprosto fenomálního neuvěřitelného hudebního virtuoza 21.století. Sama jsem ho poznala až dnes díky tátovi, který taky hraje na elektriku a učí se od něj právě tento song.. Ten song je .. no posuďte sami..

Joe Satriani - Crowd Chant

Joe mě natolik zaujal, že mu udělám speciální rubriku a více se o něm rozepíšu.. Co říkáš na jeho muziku?

Some tattoos

3. března 2012 v 23:58 | Matty Crude |  Tattoos

..Posledních pár let si čím dál více lidí libuje v tunění těla tetováním... Jaký je můj názor a pohled na toto zdobení těla? Tetování se mi určitě moc líbí.. A líbí se mi převážně na lidech, co to maj v hlavě alespoň trochu srovnaný, takže mladý potetovaný náctiletky nebo mladý puberťácký "chlapský" kuřata nemaj šanci na mě udělat touhle malůvkou dojem..


..Nechat vytetovat si můžeme nějaké motto či životní krédo, jímž se nějakou řádku let řídíme, nebo které nás vystihuje, či které se nám prostě líbí. Taky si můžeme nechat ozdobit tělo prostou abstraktní malůvkou vystihující naši auru, povahu či pohled na svět. Nebo si můžeme nechat natetovat nějaký motiv téměř čekoholi, co nás vystihuje či co se s námi jaksi ztotožňuje. A nebo můžeme zvolit obrázek s námětem něčeho co miluje, v čem si hovíme či co nás dlouho jaksi fascinuje nebo úplne vystihuje.. Nápadů je spousta, jen je někdy těžké vymyslet něco originálního. Já osobně mám v plánu jít do tetování.. a nápad už mám taky, ten vám však neprozradím :) ..Dám si ještě čas do mých 18ctých narozenin a ten čas využiju k tunění svýho nápadu.. Mám na to asi 6720 hodin,což není tak moc.. Ááá, právě koukáme na koncert Muse, ale to ybch odběhla od tématu.. No nic, tady je menší inspirace tetování, která mě zaujala :)

Live night..

3. března 2012 v 22:38 | Matty Crude |  Me
..Ffffuuuu... Tak jsem dokoukala koncert A7X, který samozřejmě vůbec nezklamal.. Znám od nich všechny songy, ale z dnešního večera.. z drsnýho objetí jejich muziky si odnáším parádní zážítek ze songu Buried Alive..


..Lajv nigt však Avenged Sevenfoldem nekončí.. S tátou jsme pokračovali koncertem Slipknotů, kteří mě však pro dnešní večer moc nenadchli - jak špatná kvalita zvuku.. tak šílený zmatek a mnoho špatně promíchaných nemelodických songů po sobě..

Večer

3. března 2012 v 20:30 | Matty Crude |  Me

..Dobrý večer Všem :) ..Jak se máte? A co jste dnes podnikali? Já si uklidila pořádně pokoj, pak jsem si broukala a hrála na kytaru... a teď se jdu s tátou mrknout na koncert Avenged Sevenfold.. :) ..Miluju jejich muziku.. Posloucháte tyhle neuvěřitelný hudebníky taky? A vůbec.. co budete dnes večer dělat?
..Vaše Matty Crude

Proč jsem odešla ze scene-core.blog.cz?

3. března 2012 v 15:38 | Matty Crude |  Youtube

Video s odpovědí na Vaše dotazy ohledně mého odchodu ze starého blogu je tady :)


Videoo :)

3. března 2012 v 13:37 | Matty Crude |  Me

..Všem co sem chodí - co jsem včera přijela ze školy, natočila jsem pro Vás video, ve kterém Vám oznamuji důvod svýho odchodu ze scene-core.blog.cz. Jdu ho teď sestříhat a nahrát :)

..Zatím si poslechněte tuhle parádní skladbu od ještě skvělejších, šikovných týpků :P :)


Blbnu..:)

1. března 2012 v 19:22 | Matty Crude |  Youtube

Je to sice už video z 18. února, ale když už teď nemám moc času sem přidávat nové články, řekla jsem si proč Vám ho sem nehodit :) ..Taky se omlouvám za spoždění 3. videoodpovědi, budu mít teď týden prázdnin,tak se na to vrhnu. Do teď mi to nevycházelo :/ ..Mám Vás ráda lidi a jsem strašně ráda za Vaše zprávy prostřednictvím blogu, které mi chodí na mail :) ..Taky Vám děkuji za každý Váš komentář a za každé shlédnutí mého blogu :)) ..Slibuji,že o prázdninách tu opět najdete spoustu nových článků, jak různých fint a tipů, tak mých vlastních fotek a možná pár informací o mně samotné, třeba se najde někdo, koho zajímá co se skrývá pod tou modrou slupkou :)