Leden 2012

Vintage bižuterie?

31. ledna 2012 v 16:32 | Matty Crude |  Me
Vintage styl cloumá internetem a je dost žádaný. Některé bižu najdete v různých obchodech, avšak za strašné ceny nebo to není zrovna to, co by se Vám líbilo. Kde si objednávám já Vintage bižuterii? Přesně tady na této úžasné stránce :) http://vintage-eshop.blog.cz/ ..zrovna jsem si objednala spoustu věcí za téměř 700 kč :D ..Cena je tak vysoká, protože jsem si tam toho naobjednala opravdu dost za poměrně levné ceny :) Určitě byste na tuto stránku měli zabloudit, já si tam vždycky vyberu, až budou love, plánuji další objednávku :)


Cakehole is crazy fool :D

31. ledna 2012 v 15:32 | Matty Crude |  Youtube
Jedno videiko, které by Vás mohlo pobavit Usmívající se

..Cakehole is crazy fool :D ! ..Video je z května :)


..Vaše Matty Crude

Rok 2009

31. ledna 2012 v 15:28 | Matty Crude |  Photos
Fotky z roku 2009 - byla jsem fakt "husté emo" :D ..Tehdy jsem si některé fotky dost upravovala kvůli slabé kvalitě foťáku nebo nedostatkům. Dnes už tak razantně neupravuji nebo neupravuji vůbec.Červenec - 2. fáze DObarvování

31. ledna 2012 v 14:41 | Matty Crude |  Photos
..Na hlavě mám modrou permanentní barvu, která se nevymývá :) ..Značku už si vša nepamatuji, avšak proto, že se nevymývá aje permanentní je taková nevyrázná, do toho jsem dala ještě trochu polopermanentní na oživení


Červenec - 2. fáze odbarvování :)

31. ledna 2012 v 14:36 | Matty Crude |  Photos
Tak a tady je druhá fáze odbarvování, kdy jsem šla celou hlavu na modrou barvu :) ..Nahoře již vidíte vlasy modré, avšak nevýrazně modré, protože jsem zkoušela i zcela permanentní barvy :)
Vlasy jsem odbarvovala z černé - asi dva až tři roky jsem se barvila na černo, vlasy jsem odbarvovala 9% peroxidem a vznikla taková barva.


Prosinec 2010

31. ledna 2012 v 14:14 | Matty Crude |  Photos
Fotky z prosince 2010, ano jsou hrozně staréé :) ..Dnes již mám vlasy krátké a modré, tady jsem ještě neměla ani jeden piercing :)Why so serious?

31. ledna 2012 v 13:50 | Matty Crude |  Me

..Znáte ten pocit, kdy máte v hlavě hlavně školu nebo jiný věci, který MUSÍTE splnit? ..Jste ve špatné uspěchané náladě a nejde to, prostě to nejde... Vůbec nestíháš, ipřesto však sedíš u počítače a máš docela jakousi "depresi" dá se říct. Píšeš si s kamarády a stejně si podrážděný/á, ale musíš tam prostě sedět, protože se bojíš vrhnout se na plnění poviností.. A já si říkám.. PROČ TAK VÁŽNĚ?! ..Pusť si muziku, která tě naladí do parádní nálady a tobě se už plnění povinností nebude zdát tak hrozné. Nalaď se do skvělé nálady a pusť se do plnění povinností. Ikdyž to nepůjde jako po másle, prostě vystrč snaživě jazyk ven a pousměj se nad tím, že se alespoň snažíš! ..Sama miluju ten pocit, kdy mám vše nebo alespoń něco splněné a hned se mi jde do školy líp, když jde o učení či domácí úkoly :) ..Mně jde učení nejlépe, když mám hudbu na plné pecky, protože si můžu látku opakovat na hlas a přitom se u toho neslyším a nepřipadám si jako úplnej moula :) ..Někomu může muzika vadit, tak se učí při tichu. Dej si taky nějakou motivaci, například si slib, že si po tom, co se naučíš tento kus, dáš zmrzlinu. Nebo si dáš pauzu a mrkneš na jeden díl Simpsnů a potom se vrhneš do zbytku :) ..Nebo si pak půjdeš barvit vlasy a konečně je budeš mít zase krásné zářivé! :D ...tak to často dělám já :D ..Zkrátka, vždy je nějaké východisko, na něco určitě příjdeš! :)

..Vaše Matty Crude

Videoodpověď č. 2

31. ledna 2012 v 13:34 | Connie Cakehole^^ |  Videoodpovědi
Videoodpověď číslo 2 na dotazy ze scene-core.blog.cz Usmívající se


..Vaše Connie Cakehole^^

Videoodpověď č. 1

31. ledna 2012 v 13:32 | Connie Cakehole^^ |  Videoodpovědi
Videoodpověď číslo 1 na Vaše dotazy ze scene.core.blog.cz Usmívající se


..VašeConnie Cakehole^^

Matty Crude^^ - info -

31. ledna 2012 v 13:21 | Matty Crude |  Me

..Ahoj všichni, kterří jste navštívili můj osobní blog :) ..Bog jsem si založila teprve včera, proto je tak prázdný :) ..za svůj život jsem vlastnila už pěknou řádků blogů. Byly to blogy o temném gothic stylu, blogy o různých metalových skupinách, které jsem dřív hodně poslouchala nebo taky blogy o emo světě. Taky to byly blogy o scene. Všechny jsem postupně vymazala nebo se smazaly samy. Některé ještě existují. Na některých byste našli spousty informací o různých kapelách, spousty obrázků, či spoustu věcí o mém soukromí. Nebudu sem ani jeden zvěřejňovat, začnu od začátku tady.

..Má přezdívka je však Matty Crude, Matty mě osluvje rodina i přátelé už od mala..Přezdívku Connie Cakehole používám už jen na svém YT účtu,ale byla bych radši, kdybyste si zvykli na přezdívku Matty Crude.

..Je mi 17 let a chodím do druhého ročníku gymnázia. Miluju muziku, čtení, psaní, hraní na kytaru na kterou hraji asi půl roku. Smutek zaháním právě hraním, psaním nebo čtením, i když je to někdy tak kritické, že mi ani tohle nepomůže.

..Jsem dost citlivá osoba a myslím, že i dost empatická.. Ráda pomáhám lidem kolem sebe, avšak zrovna nedávno jsem poznala, kolik lidí mé pomocí využívá a pak na mě kašle. Proto jsem dost lidí vyřadila z imaginárního seznamu přátel.

..Miluju mléčnou čokoládu, dřív jsem si pochutnávala i na hořké.. Stejně tak jsem vždy milovala deathcore a tvrdší muziku, nyní už skoro rok poslouchám spíš rock a pomalejší songy.. Celkově jsem nějak zjemnila svůj životní styl... Řekla bych, že je to kvůli tomu, jak se snažím přežít ve třídě, ve které téměř nikoho nemám.. Avšak nyní se s lidmi tam začínám více zapojovat do společných konverzací... Třeba to bude lepší..

..Nikdy jsem neměla moc ráda modrou barvu... Teď ji miluju a dokonce zdobí mou hlavu. Stejně tak nemám ráda růžovou a taky ji mám ve vlasech. Mám ráda barvičky.. Modrou, hnědou, žlutou, oranžovou...stříbrnou, měděnou.
..Ve svých videoodpovědch jsem říkala, že jsem kdysi byla jakýsi "ímou" a že teď, když se řadm mezi scene lidičky, jsem veselejší a barevnější, protože barvy miluju. I přesto je design mého blogu spíš temnější.. To proto, že u některých věcí si na temnějším designu velice potrpím.

..Myslím, že tohle by zatím mohlo stačit.. A ne! :)

..Na tomto blogu najdete hodně mých videí, videoodpovědí a fotek. Najdete to všechno, kolem čeho se točí můj život, zkrátka tu najdete vše, co miluji, co mě zajímá a co jistě zajímá i Vás :) ...To by bylo prozatím vše na seznámen s mou osobou a stímto blogem :)

..Vaše Matty Crude

Video "Back in Time" ..video do kterou jsem nacpala jakousi historii toho, co jsem kdy natočila. Video je ze srpna, avšak i přesto obsahuje poměrně dost videí. Seznámíte se v něm s mou osobou, mým psem a některými lidmi kolem mě :)